Ms. Helen Pidgorna

Директор центру, вчитель англійської мови.

 

Стипендіат програми уряду США "Акт на підтримку свободи - обмін майбутніми лідерами". Навчалася в Patrick County High School, м. Стюарт, Вірджинія, США. 

 

Закінчила факультет іноземних мов Харківського національного уніврситету імені В.Н. Каразіна за спеціальністю "Англійська мова та література". З 2003 року працювала керівником гуртків англійської мови у дошкільних навчальних закладах та вожатою міжнародного літнього табору Авторської школи Бойко у місті Харкові.

 

У 2004 році успішно завершила курс навчання викладачів за програмою International School of Tomorrow, Москва, Росія, після чого працювала вчителем англійської мови у приватній гімназії "Вересень" у Харкові. 

 

У 2007 році закінчила Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю правознавство і почала працювати юристом. Однак, з часом справжнє покликання взяло своє. Залишивши успішну кар’єру в юридичній фірмі, вирішила присвятити себе освіті та вихованню дітей. У 2012 році відкрила школу англійської мови, а вже за рік - згуртувавши навколо себе талановитих учителів, центр розвитку EL's School. 

 

У вільний від виховання маленьких поліглотів час обожнює мандрувати, читати, спілкуватися з рідними та друзями. 

 


loading