ХУДОЖНЯ СТУДІЯ

Заняття художньої студії орієнтовані на дітей віком від 8 років. Тривалість заняття - 90 хвилин

Основною метою занять є здобуття дітьми досвіду творчої діяльності, а саме, набуття знань, умінь і навичок втілення живописних робіт, знайомство на заняттях із творами видатних художників, що сприяє естетичному вихованню і розширенню уявлень про оточуючий світ.

Навчальний план передбачає чергування уроків присвячених таким видам художньої діяльності: 

  • Живопис. Уроки з живопису цікаві тим, що учням пропонується ознайомитись з основними прийомами акварельних технік і виконати цікаві творчі завдання. Пишемо як з натури, так і за уявою.
  • Малюнок і композиція. Цей предмет дає дітям можливість ознайомитись з основними принципами побудови зображення, торкнутись законів перспективи, розподіленню світлотіньових градацій, а також опанувати технічні засоби малюнку, зокрема техніку штриховки. Заняття з композиції виховують уміння самостійно втілювати свої задуми у конкретні художні форми.

У теплу погоду художня студія часто проводить пленарні заняття, тобто заняття на вулиці. 

Відвідуючи художню студію дитина безумовно розвине творчу уяву, навчиться професійно працювати фарбами, грамотно будувати і розміщувати зображення. Дитина з легкістю зможе розкрити і відтворити своє бачення певної події чи теми за допомогою художніх засобів. А ще, і це найголовніше, - дитина повірить в себе, побачить як розкриваються і зростають її вміння, набуде естетичного смаку і отримає чималу радість від творчого процесу.


ХУДОЖНЯ СТУДІЯ
loading