для школярiв

Організація цікавого та корисного дозвілля школяра - надзвичайно важлива передумова формування його особистості. Ми з радістю запрошуємо дітей віком від 7 років на заняття художньої студії, заняття з англійської мови, індивідуальні заняття з вокалу. Під час літніх канікул ми пропонуємо цікаві англомовні та україномовні двотижневі тематичні зміни. 

Бажаєте, щоб Ваша дитина могла вільно спілкувалася англійською мовою та одночасно весело проводила час у колі однолітків? Тоді Вам до нас!

Програма та методика викладання англійської мови в EL's School - це ефективна система багаторічних напрацювань наших педагогів у поєднанні з основними елементами програм загальноосвітніх шкіл Великобританії та США.

Кожне заняття з англійської мови - це 90 хвилин в англомовному середовищі, де діють свої правила та система заохочень. Програма розрахована на дітей від 6-7 років та поділяється на блоки відповідно до вікової групи та рівня володіння мовою.
Заняття художньої студії орієнтовані на дітей віком від 8 років. Тривалість заняття - 90 хвилин.

Основною метою занять є здобуття дітьми досвіду творчої діяльності, а саме, вивчення основ Петриківського розпису, набуття знань, умінь і навичок втілення живописних робіт, знайомство на заняттях із творами видатних художників, що сприяє естетичному вихованню і розширенню уявлень про оточуючий світ.

Навчальний план передбачає чергування уроків присвячених таким видам художньої діяльності...

Сторінка на стадії розробки... 

Петриківський розпис це унікальне декоративно-прикладне мистецтво, яке дуже подобається дітям і увага тут приділяється не тільки опануванню техніки, але і композиційним правилам, і колористичним закономірностям, що є дуже корисним для цілісного художньо-естетичного виховання.

loading