АНГЛІЙСЬКА МОВА ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

Програма та методика викладання англійської мови в EL's School - це ефективна система багаторічних напрацювань наших педагогів у поєднанні з основними елементами програм загальноосвітніх шкіл Великобританії та США. 

 

Кожне заняття з англійської мови  - це 60-90 хвилин в англомовному середовищі, де діють свої правила та система заохочень. Програма розрахована на дітей від 6-7 років та поділяється на блоки відповідно до вікової групи та рівня володіння мовою. 

 

Для дітей 6-9 років (початкова школа):  

 

Групи формуються за віком, з урахуванням рівня володіння мовою. Всі заняття проводяться виключно англійською мовою. Кожне заняття складається з чотирьох блоків:

 

1. Storytelling - розвиток навичок розуміння на слух та усного мовлення;

2. Spelling - розвиток навичок письма, правильне написання слів;

3. Reading - розвиток навичок читання та розуміння тексту;

4. Maths - математика англійською мовою.

 

Окремою частиною програми груп ABC1, ABC2, ABC3 є домашнє читання, яке рекомендується, але виконується за бажанням. Книги для домашнього читання видаються Центром після внесення грошової застави, яка повертається наприкінці навчального року.

 

 

Для дітей 10-15 років (5-9 класи школи):

 

Групи формуються за віком та рівнем володіння мовою (A1, A2, B1, B2). Всі заняття проводяться виключно англійською мовою.

 

На кожному занятті діти розвивають навички з:  розуміння на слух, усного мовлення, читання і розуміння тексту, письма і граматики.

 

 

Програма складена з урахуванням окремих вимог програм середньої школи у Великобританії та США та включає такі інформаційні блоки:

 

1. Social Studies (суспільні науки) - цікаві теми з історії, географії, культурології та етнографії.

2. Literature and Drama (література і театр) - діти знайомляться з популярними та класичними літературними творами англійською мовою, розвивають навички акторської майстерності.

3. Science (природничі науки) - цікаві теми з природознавства, фізики, хімії, біології, астрономії, чимало цікавих експериментів і проектної роботи.

 

Якщо Ви бажаєте переконатися в ефективності та результативності занять з англійської мови в EL's School, запишіться на безкоштовне пробне заняття відповідно до обраної Вами вікової групи.

 

Розклад занять 


loading