ДИТЯЧИЙ САДОК

Наш дитячий садок працює щодня з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 13:00.

Працюють дві вікові групи:  молодша група для дітей 3-4 роки;  старша група для дітей 5-6 років. Максимальна кількість дітей у групі - шість. 

 

Розклад груп дитячого садка неповного дня. 

Умови для фізичного розвитку дитини. 

Навчальна програма груп дитячого садка неповного дня.

Вартість та умови оплати. 

 

Ми будемо раді відповісти на будь-які ваші додаткові запитання за телефоном або під час особистої зустрічі. 

 

В залежності від пори року та погоди, вихователі дотримуються одного з двох розкладів дня:
Весняно-літній розклад

8:00 - 8:30 Прийом дітей, прогулянка

8:30 - 8:45 Ранкова гімнастика на майданчику
Навчальні заняття діляться на блоки. Кожен навчальний блок складається з різних видів діяльності та активних ігор. Програма навчання є комплексною і враховує всі сфери розумового та фізичного розвитку дитини. Заняття проходять в ігровій формі. Під час занять діти пізнають свою особистість, свої потреби та здібності, вчаться спілкуватися з однолітками та знайомляться з навколишнім світом — рідним краєм, культурою та побутом людей, природою.

Ми приділяємо велику увагу фізичному розвитку — протягом дня діти грають у численні рухливі ігри на розвиток спритності та швидкості. Щоденна ранкова гімнастика включає в себе і дихальну гімнастику та вправи на формування правильної постави. 

 

Гуляють діти на дитячому майданчику біля EL's School, де є всі умови для дитячого відпочинку та розваг. Навіть якщо на вулиці непогода, ми проводимо певний час на вулиці - чи то ловимо дощові краплі, чи то спостерігаємо, як тане від тепла сніг. Ми схвально поставимося до Вашого бажання принести дитині гумові чоботи і дощовик, аби вона могла погуляти під дощем.

 

Наш центр має автономні системи опалення та гарячого водопостачання. Ми постійно слідкуємо, щоб температура повітря у приміщеннях відповідала санітарно-гігієнічним нормам, не зважаючи на погоду за вікном. 

ДИТЯЧИЙ САДОК
loading