ДИТЯЧИЙ САДОК

Наша група дитячого садка для дітей віком від 3-х до 6-ти років працює щодня з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 13:00Максимальна кількість дітей у групі - сім.

 

Наші вихователі і вчителі дуже відповідально ставляться до своїх обов'язків, ми піклуємося про фізичне і психічне здоров'я ваших дітей. 

 

Для того, щоб дізнатися більше, будь ласка, оберіть відповідний розділ:

 

Розклад груп дитячого садка неповного дня. 

Умови для фізичного розвитку дитини. 

Навчальна програма групи дитячого садка неповного дня.

Вартість та умови оплати. 

 

Ми будемо раді відповісти на будь-які ваші додаткові запитання за телефоном або під час особистої зустрічі. 

 

Пропонуємо вашій увазі розклад розпорядку дня групи дитячого садка неповного дня:

 

8:00 - 9:00      Прийом дітей, прогулянка / ігровий час

9:00 - 9:15       Ранкова зарядка

9:15 - 10:00      Навчальний блок 1 / ігровий час

10:15 - 11:00    Прогулянка

11:00 - 11:30    Підготовка до ланчу, ланч

11:30 - 12:15    Навчальний блок 2 / ігровий час

12:15 - 13:00    Навчальний блок 3 / ігровий час

 

В залежності від пори року та погоди, до розкладу протягом дня можуть вноситися певні зміни. 

 

Навчальні заняття діляться на блоки. Кожен навчальний блок складається з різних видів діяльності та активних ігор. Програма навчання є комплексною і враховує всі сфери розумового та фізичного розвитку дитини. Заняття проходять в ігровій формі. Під час занять діти пізнають свою особистість, свої потреби та здібності, вчаться спілкуватися з однолітками та знайомляться з навколишнім світом — рідним краєм, культурою та побутом людей, природою.

Ми приділяємо велику увагу фізичному розвитку — протягом дня діти грають у численні рухливі ігри на розвиток спритності та швидкості. Щоденна ранкова гімнастика включає в себе і дихальну гімнастику та вправи на формування правильної постави. 

 

Гуляють діти на дитячому майданчику біля EL's School, де є всі умови для дитячого відпочинку та розваг. Навіть якщо на вулиці непогода, ми проводимо певний час на вулиці - чи то ловимо дощові краплі, чи то спостерігаємо, як тане від тепла сніг. Ми схвально поставимося до Вашого бажання принести дитині гумові чоботи і дощовик, аби вона могла погуляти під дощем.

 

Наш центр має автономні системи опалення та гарячого водопостачання. Ми постійно слідкуємо, щоб температура повітря у приміщеннях відповідала санітарно-гігієнічним нормам, не зважаючи на погоду за вікном. 

loading