Навчальна програма групи дитячого садка неповного дня

Навчальні заняття діляться на блоки. Кожен навчальний блок складається з різних видів діяльності та активних ігор. Програма навчання є комплексною і враховує всі сфери розумового та фізичного розвитку дитини. Заняття проходять в ігровій формі. Під час занять діти пізнають свою особистість, свої потреби та здібності, вчаться спілкуватися з однолітками та знайомляться з навколишнім світом — рідним краєм, культурою та побутом людей, природою.

 

Велике значення має розвиток моторики рук. Це готує дитину до письма, а також сприяє кращому розвитку мовлення. Для цього діти виконують різні творчі вправи, грають у пальчикові ігри, виконують гімнастику. Всі види роботи супроводжуються різноманітними творчими завданнями, які сприяють не лише розвитку моторики рук, а також уяви, естетичного сприйняття, інтересу до мистецтва, розкриття творчого потенціалу. 

 

Ми використовуємо елементи казкотерапїї, що сприяє легшій адаптації в колективі, комфортнішому самопочуттю, розвитку особистості, емоційної сфери та комунікаційних навичок. 

 

Для батьків важливим є навчання дитини читати, тому це один з пріоритетних напрямів програми. Наше завдання — підготувати дитину до уроків рідної мови у школі, на яких одним з провідних видів діяльності є звуковий аналіз. Тому діти спершу вчаться оперувати звуками і буквами, а згодом — читати склади і слова. Це відбувається паралельно із знайомством з книгами, з творчістю дитячих письменників. Разом з цим важливим є розвиток мовлення — діти вправляються в чіткому вимовляння звуків та слів, вчаться складати речення, розповіді за картинками, переказувати зміст казок, висловлювати свою точку зору. Також діти виконують цікаві математичні завдання, які спрямовані на розвиток логічного мислення, орієнтування у просторі та часі, розуміння понять розміру, кількості, форми. Діти вчаться рахувати, порівнювати, виконувати прості математичні дії та розв’язувати задачі. Згодом наші учні вдосконалюють та розширюють всі ці вміння та навички на заняттях з підготовки до школи. 

 

Заняття за переліченими вище напрямками проводить україномовний педагог-вихователь. Два рази на тиждень діти навчаються англійської мови з англомовним учителем та відвідують музичні розвиваючі заняття, частина з яких також проводяться англійською мовою. Наші учителі регулярно організовують музичні і театральні постановки і тематичні дні. Ми створюємо всі умови для всебічного розвитку дитини.  


loading