Напрямки розвитку (СТОРІНКА НА СТАДІЇ ОНОВЛЕННЯ)

(СТОРІНКА НА СТАДІЇ ОНОВЛЕННЯ. За детальною інформацією щодо наявних курсів і груп зверніться, будь ласка, до Адміністратора за телефоном 362-21-87 або за допомогою хмарки "Передзвоніть мені", розташованої вище)

 

Ми пропонуємо широкий спектр розвиваючих занять для дітей дошкільного віку, заняття з англійської мови та заняття художньої студії для школярів і дорослих, індивідуальні заняття з вокалу для дітей будь-якого віку та дорослих. У нас працює школа вихідного дня для дошкільнятдитячий садок неповного дня для дітей від 3-х років та група раннього розвитку для дітей від 1,5 року. Також у нас ви можете отримати кваліфіковану консультацію логопеда. 

 

Щоб ознайомитися з докладною інформацією щодо напрямку, який Вас зацікавив, будь ласка, оберіть відповідну категорію нижче.  

Наш дитячий садок працює щодня з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 13:00.

Працюють дві вікові групи:  молодша група для дітей 3-4 роки;  старша група для дітей 5-6 років. Максимальна кількість дітей у групі - шість. 

 

Розклад груп дитячого садка неповного дня. 

Умови для фізичного розвитку дитини. 

Навчальна програма груп дитячого садка неповного дня.

Вартість та умови оплати. 

 

Ми будемо раді відповісти на будь-які ваші додаткові запитання за телефоном або під час особистої зустрічі. 

 

Ранній розвиток – це цікаві, захоплюючі заняття для дітей віком від 1,5 до 3 років. Заняття проводить україномовний педагог-вихователь. Тривалість заняття 45 хвилин. Присутність на занятті дорослого, що супроводжує дитину, є обов'язковою.

У цьому віці - основна діяльність дитини - це гра. У грі набагато простіше засвоюються знання та навики, за допомогою ігрової ситуації легше привернути увагу малюка, він краще запам’ятовує матеріал.


Заняття проходять в групах до 5 дітей, максимально наближених по віку, а присутність на таких заняттях найближчої людини (мами, тата, бабусі або дідуся) створюють для дитини найбільш комфортні умови.


На заняттях раннього розвитку дитини Ваш малюк розвиватиме зорове та слухове сприйняття, довільну увагу, логічне мислення. Такі заняття допомагають малюкам вчитися мислити самостійно, аналізувати, порівнювати, узагальнювати різноманітні явища, предмети, відчуття.

Заняття з раннього розвитку включають:

   -  розвиток мовлення;

   -  знайомство з навколишнім світом;
   -  пізнання елементарної математики;
   -  розвиток сенсорики (органів чуття);
   -  розвиток уяви та творчих здібностей;
   -  розвиток м’язів та дрібної моторики рук.

 

Абонемент групи раннього розвитку також поширюється на ігровий час PLAY ENGLISH з англомовним педагогом-вихователем один раз на тиждень. PLAY ENGLISH - це віконце у прекрасний світ англійської мови для наших найменших учнів, це захопливі ігри та англійські пісні, вистави англійською мовою, фізичі вправи та багато іншого.  

Протягом кожного заняття ранього розвитку відбувається постійна зміна розумової діяльності та фізичного положення, завдяки цьому дітлахам завжди цікаво, вони не втомлюються і завжди мають чудовий настрій.
Протягом занять діти також навчаються спілкуватися зі своїми ровесниками, набувають навиків роботи в колективі.
Присутність на заняттях мами чи іншої близької людини, дозволяє запам’ятовувати та повторювати пройдений матеріал вдома, що безумовно дає значно кращий результат.

Для дітей дошкільного віку ми раді запропонувати такі напрямки занять:

 

   -  англійська мова для дітей від 3-х років;

   -  музика для дітей від 3-х років;

   -  творчість для дітей від 3-х років;

   -  логоритміка для дітей від 3-х років;

   -  підготовка до школи для дітей від 4-х років;

   -  індивідуальні заняття з вокалу для дітей від 4-х років. 

 

Також у нас працюють групи дитячого садка неповного дня для дітей від 3-х років і школа вихідного дня. 

Щоб ознайомитися з докладною інформацією щодо кожного напрямку натисніть, будь ласка, "читати далі". 

Організація цікавого та корисного дозвілля школяра - надзвичайно важлива передумова формування його особистості. Ми з радістю запрошуємо дітей віком від 7 років на заняття художньої студії, заняття з англійської мови, індивідуальні заняття з вокалу. Під час літніх канікул ми пропонуємо цікаві англомовні та україномовні двотижневі тематичні зміни. 

Сторінка на стадії розробки...

Сторінка на стадії розробки...


loading