наш колектив

Колектив EL's School - це команда кваліфікованих педагогів, психологів, художників і музикантів. Наші вчителі - це вчителі за покликанням, які постійно розвиваються, власним прикладом надихаючи дітей на нові досягнення. 

 

Педагог в EL's School – не просто вчитель, це – старший друг і наставник, який допомагає дітям вчитися та пізнавати світ, розкриваючи індивідуальні здібності кожної дитини. Тільки щирість у нашій роботі може дати результат, на який сподіваються батьки, приводячи дитину в дитячий садок або центр розвитку.

наш колектив

Директор центру, вчитель англійської мови.

 

Стипендіат програми уряду США "Акт на підтримку свободи - обмін майбутніми лідерами" 2001 року. Навчалася в Patrick County High School, м. Стюарт, Вірджинія, США. 

 

Закінчила факультет іноземних мов Харківського національного уніврситету імені В.Н. Каразіна за спеціальністю "Англійська мова та література", магістр. 

У 2003-2004 роках працювала керівником гуртка англійської мови в ДНЗ № 354 та ДНЗ №437 м. Харкова, вожатою міжнародного літнього табору Авторської школи Бойко, м. Харків.

 

У 2004 році успішно завершила курс навчання викладачів за програмою International School of Tomorrow, Москва, Росія. 

З 2004 по 2007 рік працювала вчителем англійської мови у приватній гімназії "Вересень" м. Харкова. 

У 2007 році закінчила Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю правознавство. Почала працювати юристом. Однак, справжнє покликання з часом взяло своє. Покинувши успішну кар’єру в юридичній фірмі, вирішила присвятити себе вихованню дітей. У 2012 році відкрила школу англійської мови, а вже за рік - згуртувавши навколо себе талановитих учителів, центр розвитку дитини. 

 

У вільний від виховання маленьких поліглотів час обожнює мандрувати, читати, спілкуватися з рідними та друзями. 

 

наш колектив

Педагог раннього розвитку, вихователь молодшої групи дитячого садка

 

У 2010 році закінчила Київський педагогічний університет імені Михайла Драгоманова за спеціальністю "Педагог вищої школи". 

До початку роботи в EL's School працювала вихователем групи продовженого дня у спеціалізованій школі №329 "Логос" імені Гонгадзе, педагогом раннього розвитку і вихователем в ігровій кімнаті "Тарзанія" ТРЦ Комод (м. Київ).

 

"Ваші здібності обмежені лише вашим мисленням" - Т.Д. Джейкс

наш колектив

Адміністратор

 

наш колектив

Викладач курсу "Петриківський розпис"

Все життя була закохана у петриківський розпис.

У 1989 році закінчила курси петриківського розпису, а у 1991 - Київський художньо-промисловий технікум за спеціальністю «Художник-оформлювач». Для вдосконалення техніки розпису брала уроки у відомих петриківських майстрів.

З 1992 по 2005 працювала художником-викладачем на Київських Заочних Курсах «Оберіг».

З 2007 по 2012 викладала малюнок, живопис, петриківський розпис в Центрі Розвитку «Проста Логіка».

 

За час викладацької роботи розробила та видала власні навчальні програми для курсів «Петриківський розпис» і курсу «Малюнок. Живопис. Композиція», які зареєстровано в Державній службі інтелектуальної власності і за якими навчалося і навчається чимало художників. 

 

"Перш за все я - художник, тож пишу картини, розписую інтер’єри і просто малюю для душі. В кожному своєму учневі я бачу особистість, ціную його сприйняття світу і лише допомагаю розкрити закладені від природи здібності." 

Учитель англійської мови для дітей дошкільного віку

 

Учитель з підготовки до школи. Логопед 

 

 

наш колектив

Музичний керівник, викладач вокалу, викладач курсу "Ораторське мистецтво" 

 

Ольга народилася в Києві в 1990 році. З дитинства займалася музикою, цікавилась природою людського голосу, вивчала особливості співу та мови. Лауреат міжнародних вокальних конкурсів. 

 

З 2008 року дає уроки музики і вокалу для дорослих і дітей, продовжує вивчати особливості голосу і розробляє власну програму курсу «ораторське мистецтво» для дітей і дорослих. У 2011 році закінчила педагогічний інститут ім. Б.Д Грінченка. По закінченню університету працювала вихователем, вчителем музики та керівником гуртку «ораторське мистецтво для дітей» у декількох загальноосвітніх школах Києва. 

 

У 2016 році Ольга приєдналася до команди EL's School. Вона продовжує удосконалювати власні ораторські і музичні навички. 


«Для мене головне допомогти як дітям, так і дорослим, подолати бар'єри в спілкуванні і навчити висловлювати себе за допомогою слова».

наш колектив

Учитель англійської мови для дітей середнього, старшого шкільного віку і дорослих

У 2016 році отримала кваліфікацію бакалавра за спеціальністю "Філологія. Англійська мова і література та друга іноземна мова (німецька)" у Київському національному лінгвістичному університеті.
З 2014 року викладає англійську мову для дітей і дорослих, у тому числі в Американській академії ділової англійської мови (American Academy of Business English).
Продовжує навчання у магістратурі Київського національного лінгвістичного університету.

"If you talk to a man in a language he understands, that goes to his head. If you talk to him in his language, that goes to his heart." - Nelson Mandela.
"Якщо ти говориш з людиною мовою, яку вона розуміє , ти розмовляєш з її головою. Якщо ти говориш з людиною її рідною мовою, ти розмовляєш з її серцем". - Нельсон Мандела.

 

 Адміністратор


наш колектив
loading