НАШ КОЛЕКТИВ

Колектив EL's School - це команда кваліфікованих учителів, психологів, логопедів, художників і музикантів. Наші вчителі - це вчителі за покликанням, які постійно розвиваються, власним прикладом надихаючи дітей на нові досягнення. 

 

Учитель в EL's School – це старший друг і наставник, який заохочує до знань, допомагає вчитися та пізнавати світ, розкриваючи індивідуальні здібності кожної дитини. 

наш колектив

Директор центру, вчитель англійської мови.

 

Стипендіат програми уряду США "Акт на підтримку свободи - обмін майбутніми лідерами". Навчалася в Patrick County High School, м. Стюарт, Вірджинія, США. 

 

Закінчила факультет іноземних мов Харківського національного уніврситету імені В.Н. Каразіна за спеціальністю "Англійська мова та література". З 2003 року працювала керівником гуртків англійської мови у дошкільних навчальних закладах та вожатою міжнародного літнього табору Авторської школи Бойко у місті Харкові.

 

У 2004 році успішно завершила курс навчання викладачів за програмою International School of Tomorrow, Москва, Росія, після чого працювала вчителем англійської мови у приватній гімназії "Вересень" у Харкові. 

 

У 2007 році закінчила Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю правознавство і почала працювати юристом. Однак, з часом справжнє покликання взяло своє. Залишивши успішну кар’єру в юридичній фірмі, вирішила присвятити себе освіті та вихованню дітей. У 2012 році відкрила школу англійської мови, а вже за рік - згуртувавши навколо себе талановитих учителів, центр розвитку EL's School. 

 

У вільний від виховання маленьких поліглотів час обожнює мандрувати, читати, спілкуватися з рідними та друзями. 

 

наш колектив

Педагог раннього розвитку, вихователь молодшої групи дитячого садка

 

"Ти можеш!" - нагадує вчитель учневі.

"Він може!" - нагадує колектив.

"Я можу!" - вірить у себе учень. (В. Шаталов)

 

Пані Валентина закінчила Київський педагогічний університет імені Михайла Драгоманова у 2010 році. До початку роботи в EL's School працювала вихователем групи продовженого дня у спеціалізованій школі №329 "Логос" імені Гонгадзе, педагогом раннього розвитку і вихователем в ігровій кімнаті "Тарзанія" ТРЦ Комод у Києві.

 

У 2014 році пані Валентина приєдналася до команди EL's School і з першого дня завоювала любов дітей, довіру та повагу батьків і колег. У 2017 році - пройшла курс підготовки і вдосконалила свої навички у Київському інституті раціонально-інтуітивної психотерапії "Я", отримала сертифікат педагога раннього розвитку. 

 

"Моя ціль в роботі - допомогти дитині навчатися, розвиватися, повірити в себе та свої можливості" - говорить пані Валентина. 

 

наш колектив

Музичний керівник, викладач вокалу, викладач курсу "Ораторське мистецтво" 

 

Пані Ольга народилася в Києві в 1990 році. З дитинства займалася музикою, цікавилась природою людського голосу, вивчала особливості співу та мови. Лауреат міжнародних вокальних конкурсів. 

 

З 2008 року пані Ольга дає уроки музики і вокалу для дорослих і дітей, продовжує вивчати особливості голосу і розробляє власну програму курсу «ораторське мистецтво» для дітей і дорослих. У 2011 році - закінчила педагогічний інститут ім. Б.Д Грінченка, після чого працювала вихователем, вчителем музики та керівником гуртку «ораторське мистецтво для дітей» у декількох загальноосвітніх школах Києва. 

 

У 2016 році пані Ольга приєдналася до команди EL's School. Вона продовжує удосконалювати власні ораторські і музичні навички. 


«Для мене головне допомогти як дітям, так і дорослим, подолати бар'єри в спілкуванні і навчити висловлювати себе за допомогою слова» - говорить вона. 

наш колектив

Адміністратор Центру

 

Пані Наталія приїхала до нас із міста Суми, де вона отримала вищу освіту в Сумському деражавному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка. Практичний психолог за дипломом, організатор - за покликанням. Саме пані Наталія першою щодня зустрічає дітей, батьків та гостей EL's School своєю щирою посмішкою.  

 

У вільний час пані Наталія займається спортом та обожнює мандрувати. Пані Наталія погоджується з героями мультфільму "Легенди нічної варти", що наші мрії - це віддзеркалення нас самих, що коли ми мріємо - ми справжні. 

 

 

 

наш колектив

Учитель з Підготовки до Школи

 

Пані Галина розпочала свою педагогічну діяльність у 2005 році у місті Полтава після закінчення Полтавського державного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Працювала вчителем початкових класів, педагогом з раннього розвитку та підготовки до школи у приватних закладах освіти.

 

У 2017 році пані Галина переїхала до Києва і приєдналася до команди EL's School. Обожнює свою роботу і дітей, постійно працює над розробкою і вдосконаленням власних методик, вдосконалює набуті знання та навички. 

 

У вільний від роботи час пані Галина активно відпочиває зі своєю дружньою сім'єю - сноубординг, кайтинг, ролики і велосипеди, подорожі світом та цікаві відкриття! 

наш колектив
Учитель англійської мови 
 
У 2010 році закінчила Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов та здобула кваліфікацію вчителя англійської, іспанської мов та зарубіжної літератури.
 
Після закінчення інституту працювала вчителем англійської та іспаньскої мов в Ірпінській школі лінгвістики, Київському національному лінгвістичному університеті, Київському національному університеті культури і мистецтв,  викладачем англомовних дисциплін в ліцеї "Інтелект".
 
Головне у викладанні для Місс Тетяни - це творчий підхід та вихід за рамки відомого. Коли з'являється вільний час, Міс Тетяна присвячує його написанню віршів та пісень різними мовами, грі на гітарі, грі у пінг-понг, читанню книг та саморозвитку.
 
Девіз життя - "Успіх поважає розумних!"

loading