РАННІЙ РОЗВИТОК

Ранній розвиток – це цікаві, захоплюючі заняття для дітей віком від 1,5 до 3 років. Заняття проводить україномовний педагог-вихователь. Тривалість заняття 45 хвилин. Присутність на занятті дорослого, що супроводжує дитину, є обов'язковою.

У цьому віці - основна діяльність дитини - це гра. У грі набагато простіше засвоюються знання та навички, за допомогою ігрової ситуації легше привернути увагу малюка, він краще запам’ятовує матеріал.


Заняття проходять в групах до 5 дітей, максимально наближених за віком, а присутність на таких заняттях найближчої людини (мами, тата, бабусі або дідуся) створюють для дитини найбільш комфортні умови.


На заняттях раннього розвитку дитини Ваш малюк розвиватиме зорове та слухове сприйняття, довільну увагу, логічне мислення. Такі заняття допомагають малюкам вчитися мислити самостійно, аналізувати, порівнювати, узагальнювати різноманітні явища, предмети, відчуття.

Заняття з раннього розвитку включають:

   -  розвиток мовлення;

   -  знайомство з навколишнім світом;
   -  пізнання елементарної математики;
   -  розвиток сенсорики (органів чуття);
   -  розвиток уяви та творчих здібностей;
   -  розвиток м’язів та дрібної моторики рук. 


Протягом кожного заняття ранього розвитку відбувається постійна зміна розумової діяльності та фізичного положення, завдяки цьому дітлахам завжди цікаво, вони не втомлюються і завжди мають чудовий настрій.


Протягом занять діти також навчаються спілкуватися зі своїми ровесниками, набувають навиків роботи в колективі.


Присутність на заняттях мами чи іншої близької людини, дозволяє запам’ятовувати та повторювати пройдений матеріал вдома, що безумовно дає значно кращий результат.


loading